w

Instagram uruchamia w Polsce funkcję „Take A Break”

kardigan

Instagram rozpoczął wczoraj udostępnianie polskim użytkownikom funkcji “Take A Break”.

  • Funkcja “Take A Break” powstała, by pomóc ludziom podejmować bardziej świadome decyzje dotyczące spędzenia czasu na Instagramie.
  • Jeżeli użytkownik będzie przeglądać Instagrama przez dłuższy, określony czas, poprosimy go o zrobienie sobie przerwy. Dodatkowo, zaproponujemy ustawienie przypomnień, aby zawsze pamiętał o robieniu przerw. Przedstawimy mu również wskazówki ekspertów pomagające oderwać się i zrelaksować.
  • Aby mieć pewność, że nastolatkowie dowiedzą się o tej funkcji, wyświetlimy im powiadomienie sugerujące włączenie przypomnień o przerwach. Wstępne testy wykazały, że funkcja jest bardzo dobrze odbierana przez nastolatków – raz włączone przypomnienia, w ponad 90% pozostają włączone na dłużej.
  • Więcej na temat “Take A Break” można przeczytać tutaj.
“Take A Break” to rozszerzenie istniejących już narzędzi do zarządzania czasem, jak na przykład Daily Limit, które pozwala ustawiać dzienny limit czasu spędzanego na Instagramie oraz informuje, kiedy dany limit został wykorzystany. Oferuje także możliwość wyciszenia powiadomień z Instagrama, by móc się lepiej skoncentrować.

Napisane przez FashionPRGrrrl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jak tworzyć wartościowy content

Chcesz tworzyć wartościowy content? Zadbaj nie tylko o merytorykę, ale też o odpowiednie zaprojektowanie tekstu

Lara Stone na okładce marcowego „Vogue Polska”

Lara Stone na okładce marcowego „Vogue Polska”