w ,

Już dziś Areta Szpura i Wydawnictwo W.A.B. otwierają pierwszą w Polsce Poradnię Ekologiczną

areta szpura

Zastanawiasz się czasem, o co w tym całym ekologicznym stylu życia chodzi? Czujesz się zdezorientowany i zmęczony, gubisz się w gąszczu porad i niejasnych wskazówek, przytłoczony ilością wiedzy, którą miałbyś przyswoić? To najprawdopodobniej symptomy ekogorączki.

Na ratunek przychodzi Areta Szpura i pierwsza w Polsce Poradnia Ekologiczna! Autorka książki „Jak uratować świat?” wraz z Wydawnictwem W.A.B. zapraszają na warsztaty i spotkania z ekospecjalistami. Poradnia zostanie otwarta 27 maja w centrum Warszawy.

Areta Szpura była kiedyś właścicielką znanej marki modowej Local Heroes, ale kiedy przekonała się o szkodliwości przemysłu odzieżowego i jego wpływie na środowisko, obrała całkowicie przeciwny kierunek działania. Dzisiaj pokazuje innym, jak żyć świadomie i w duchu zero waste, a efektem tych działań jej książka „Jak uratować świat?”. Ale to dopiero początek rewolucji Arety! 27 maja młoda aktywistka otwiera Poradnię Ekologiczną, która zadba o każdego, kto chciałby wcielić ekozasady w życie, ale nie ma pojęcia, jak się za to zabrać.

Co jeść, aby nie szkodzić planecie, jakich kosmetyków używać, jak radzić sobie z plastikiem, czym jest etyczne podróżowanie…? Pytań jest wiele, a czasu nie ma wcale. Dlatego jeśli czujesz, że potrzebujesz odpowiedniej diagnostyki i pomocy w zakresie wiedzy o ekologii, sięgnij po pomoc Arety, która przeprowadzi cię przez wszystkie zagadnienia metodą małych kroków i zapewni kompleksową opiekę ekologiczną.

Poradnia otworzy swoje progi na pięć dni od 27 do 31 maja. Na odwiedzających czeka szereg atrakcji: codzienne konsultacje z Aretą Szpurą oraz specjalistami z zakresu tematyki ekologicznej, a także warsztaty, m.in. na temat odpowiedzialnej mody, eko domu, mądrego odżywiania czy tworzenia własnych kosmetyków.

Eko Poradnia będzie otwarta dla wszystkich, niezależnie od stopnia zaznajomienia z wiedzą ekologiczną. Obecni na miejscu specjaliści szczegółowo odpowiedzą na każde pytanie i pomogą uporać się z bolączkami i problemami związanymi z życiem w duchu eko i zero waste. Areta Szpura, autorka „Jak uratować świat?”, podpowie, jak zrobić rachunek sumienia i żyć bardziej świadomie.

Warsztaty odbędą się w energetycznej, zielonej przestrzeni.

Napisane przez FashionPRGrrrl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

answear.com

WE ARE THE ANSWEAR – poszukaj odpowiedzi w nowej kampanii ANSWEAR.com na SS19

Szybkie i wygodne dostawy priorytetem sklepów online

Szybkie i wygodne dostawy priorytetem sklepów online