w

Najnowszy lookbook showroom.pl

Najnowszy lookbook showroom.pl

SHOWROOM jest liderem we wspieraniu polskiej mody i projektantów, którzy są świetną alternatywą dla sieciówek, co wyraźnie przekłada się na oryginalność i jakoś projektów. W kompletowaniu garderoby do pracy platforma nadchodzi więc z pomocą. Nadszedł wreszcie czas na Twój własny kobiecy mundurek! Wyraziste linie i perfekcyjnie kroje tworzą nowe formy, które podkreślają kobiecą sylwetkę i nie udają męskich uniformów.

Najnowszy lookbook showroom.pl

W tworzeniu garderoby do pracy pomaga metoda kapsułowa. Postaw na takie ubrania, które w różnych konfiguracjach będą idealnie do siebie pasować kolorem i charakterem. Dodaj sobie mocy stawiając na idealnie taliowaną marynarkę i elegancką spódnicę midi. Pewniej czujesz się w spodniach? Na SHOWROOM znajdziesz szerokie szwedy, cygaretki i bermudy, które z klasą podkreślą kobiece atuty.

Idealnie skrojona biała koszula to podstawa, ale jeżeli nie boisz się eksperymentów, zamień ją na biały golf. W każdej konfiguracji wygląda dobrze i niebanalnie. Nieodzownym elementem garderoby do pracy są także sukienki – kobiece, delikatne, w zdecydowanych, ale niekrzykliwych kolorach. Kroje za kolano, wiązane w talii lub spięte paskiem, to idealny wybór.

Uzupełnij stylizację monokolorowym i jakościowym płaszczem w prostym stylu. Czego nie można jeszcze ominąć w damskich garderobie? Butów i dodatków!

Tu liczy się niebanalna forma – asymetryczne kształty, ciekawe wykończenie i dobra jakość. To właśnie na nią powinnaś postawić. Wełna, jedwab, kaszmir – nie tylko wyglądają prestiżowo, ale będą także dużo dłużej służyć. Bez szaleństw, ale z klasą – to klucz do sukcesu w stroju do pracy. Projektanci dostępni na platformie SHOWROOM wpisują się perfekcyjnie w ten nurt.

Napisane przez FashionPRGrrrl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

“In home delivery” remedium na opóźnione przesyłki – Zalando testuje rewolucyjne metody dostaw

“In home delivery” remedium na opóźnione przesyłki – Zalando testuje rewolucyjne metody dostaw

QeeBoo – marka, której produkty zarażają radością

QeeBoo – marka, której produkty zarażają radością