w

Nowa marka ekskluzywnych toreb dla mam – PacaPod

pacapod torby dla mamy torby do wózka (2)

Jeśli macie potomstwo to na pewno znacie sytuacje kiedy macie na rękach dziecko, torbę z zakupami, plecak z mlekiem dla dziecka i akurat w tej chwili dzwoni telefon. Zwykle myślę – kocha, to zadzwoni jeszcze raz i nawet nie próbuję odbierać…

Jacqueline Waggett – to mama, która zdecydowanie nie była zachwycona irytującymi poszukiwaniami kluczyków, pieluch, chusteczek czy smoczka w torbie teoretycznie dedykowanej mamie.

Nie bawiły ją sytuacje, w których telefon, z niewiadomych przyczyn, zyskiwał ochronną warstwę z kremu przeciw odparzeniom. Nie miała też ochoty tracić czasu na przekopywanie się przez zawartość torby przed każdym wyjściem by sprawdzić czy niczego nie zapomniała. A ponieważ sama była projektantką odzieży i w ramach przygody życia przemierzyła świat na rowerze, z “dobytkiem” spakowanym w sakwy, wzięła sprawy w swoje ręce. Zaprojektowała torby dla mamy PacaPod, jedne z najbardziej (o ile nie najbardziej) funkcjonalnych toreb dla mam na akcesoria dla dziecka i nie tylko.

Zerwała z klasycznym, często mało atrakcyjnym wyglądem dostępnych na rynku toreb do wózków, zadbała o wysoką jakość materiałów, dodatków i wykonania a przede wszystkim, zaprojektowała rewolucyjny system organizacji zawartości torby 3w1.

Torba dla mamy PacaPod na pierwszy rzut oka niczym nie zdradza swego przeznaczenia. Prezentuje się jak modna damska torebka klasy premium. Dopiero jej wnętrze wskazuje, że jest to torba na akcesoria dla dziecka.Napisane przez FashionPRGrrrl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

black friday zalando

Kulisy Black Friday w Zalando: jak firma zapewnia klientom sprawne zakupy podczas największego święta wyprzedaży w roku?

Joanna Kulig twarzą lutowego numeru Vogue

Joanna Kulig twarzą lutowego numeru Vogue