w

QeeBoo – marka, której produkty zarażają radością

QeeBoo – marka, której produkty zarażają radością

Wyobraź sobie, że idziesz na garden party, a tam wita cię stado kolorowych królików albo rodzina goryli z lampami w łapach. Bez wątpienia wprawią ciebie, jak i wszystkich innych uczestników zabawy, w dobry humor. I o to właśnie chodzi w projektach marki QeeBoo!

Autorem lamp Kong i krzeseł Rabbit jest Stefano Giovannoni, słynny włoski designer. Tworzy on od lat atrakcyjne dla szerokiego grona odbiorców przedmioty inspirowane kulturą masową, łatwo rozpoznawalne i zapadające w pamięć. Niech nas jednak nie zmyli ich niepoważny wygląd, bo zabawna forma zawsze idzie w parze z traktowaną na serio ergonomią i funkcjonalnością. Nie inaczej jest z prezentowanymi tu już kultowymi projektami, które zostały wyprodukowane przez założoną przez niego firmę QeeBoo.

Kong został zainspirowany filmem z 1933 roku „King Kong”. Do złudzenia przypominający kinowego bohatera goryl trzyma w łapie lampę, która dobrze oświetli ścieżki ogrodowe, taras albo hol. Dostępny w kolorze czarnym, kości słoniowej i jasnoróżowym, ma 140 cm wysokości i wysuwane do długości 180 cm ramię. Można je regulować, kierując strumień światła w wybrane miejsce. 

Niedawno dołączył do niego młodszy członek rodziny Kong. Wygląda jak mniejsza wersja starszego brata i jest w takich samych kolorach co on oraz w kilku nowych – żółtym, pomarańczowym, ciemno- i jasnoniebieskim i fuksji. Ponieważ model Kong XS ma wysokość tylko 53 cm, może być używany także w pomieszczeniach w domu jako lampa podłogowa bądź stołowa. Da dobre światło do czytania i niebanalnie ozdobi wnętrze.

Osobom, które zakochały się w pełnej żywiołowej radości stylistyce  tych lamp, z pewnością przypadnie do gustu także maluszek, który niedawno przyszedł na świat. Kong Mini to mała ładowarka w czarnej, szarej, fioletowej lub różowej barwie niezbędna do szybkiego ładowania smartfonów lub tabletów – idealna dla gadżeciarzy, którzy kochają dobry design.

QeeBoo – marka, której produkty zarażają radością

Taki sam funky’owy charakter ma Rabbit – wygodne krzesło, zabawka lub dekoracja albo wszystko to jednocześnie. Jest produkowany w trzech wielkościach dla dorosłych i dla dzieci z tworzywa sztucznego z powłoką aksamitną (Velvet) albo metaliczną (Metal Finisz), a także w wersji podświetlanej zmieniającą barwę diodą LED – ten model może dodatkowo pełnić funkcję ogrodowej lampy. Stefano Giovannoni figurkę królika pomysłowo przekształcił w siedzisko z oparciem w kształcie uszu. Pewne jest jedno – Kong i Rabbit są praktyczne i oryginalne. Możesz je kupić w BM Housing https://sklep.bm-housing.com/

QeeBoo – marka, której produkty zarażają radością

Będą wspaniałą, nastrajającą optymistycznie dekoracją ogrodu i tarasu, a także ogródków i holi restauracyjnych oraz wnętrz sklepowych. Odnajdą się także w agencjach reklamowych czy innych firmach, które chcą uchodzić za kreatywną wylęgarnię twórczych pomysłów.

Napisane przez FashionPRGrrrl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowszy lookbook showroom.pl

Najnowszy lookbook showroom.pl

monika brodka

Monika Brodka w poszukiwaniu wschodzących gwiazd