w

Kubota z nową linią klapków Pro

KLAPKI KUBOTA

Kubota, marka posiadająca w Polsce status kultowej, wprowadza do sprzedaży kolejną już linię klapków. Tym razem to Klapki Pro – robione ręcznie, przez polskich szewców, przeznaczone dlaosób szukających wysokiej jakości. To jedyne klapki basenowe robione w Polsce.

Rok 2020 w Kubocie mija pod znakiem premier. Do sprzedaży wprowadzono wiele linii klapków skierowanych do różnych klientów, z różnymi oczekiwaniami i możliwościami finansowymi. Oprócz obecnych w asortymencie klapków Rzep, basenowych Basic oraz cenionej za wysoką jakość linii Premium w sklepie marki pojawiły się japonki, sandały, bucket haty, a także nowe modele klapków basenowych i klapków casualowych,Ostatnią premierą marki w tym roku są klapki Kubota Pro – wyjątkowe na tle innych produktów przedsiębiorstwa, ale również całego rynku.

KLAPKI KUBOTA

Warto podkreślić, że to jedyne klapki basenowe w 100% produkowane w Polsce, w dodatku są one wykonane ręcznie z najwyższej jakości materiałów. Każdy element klapka został zaprojektowany od podstaw przez polskich konstruktorów obuwia. Klapki są odpowiednio wyprofilowane iantypoślizgowe.

Choć obie linie są robione ręcznie przez polskich szewców, to klapki Premium i Pro są zdecydowanie innymi produktami, skierowanymi do osób o różnych potrzebach. Te pierwsze to doskonały wybór dla tych, którzy oprócz jakości szukają nieoczywistych wzorów, swego rodzaju odwagi w ubiorze. Klapki Pro to przede wszystkim obuwie basenowe, dlatego będą wybierane głównie przez sportowców, którzy oczekują jakości, komfortu i „sportowego charakteru”. – mówi Piotr Kwiatkowski, prezes marki Kubota – Od początku reaktywacji marzyliśmy o klapkach w całości zaprojektowanych i wyprodukowanych przez polskich specjalistów. Prototypowanie modelu Pro zajęło nam prawie 1,5 roku, ale warto było czekać. Uważam, że są to najwygodniejsze klapki jakie miałem na nogach – dodaje Kwiatkowski

Klapki Pro dostępne są w sklepie marki od dziś w sklepie internetowym marki pod adresem
https://kubotastore.pl i kosztują 99,99 zł.

Originally posted 2020-09-30 16:30:46.

Napisane przez FashionPRGrrrl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zalando sex education

Zmiana to niekończąca się historia

kardigan

Kardigan – ratunek z ubraniowej opresji