w

PUMA ULTRA 1.3

puma

PUMA prezentuje specjalny zestaw Eclipse Pack, w skład którego wchodzą czarne, cieniowane wersje nowego modelu butów ULTRA 1.3 i odświeżonego modelu FUTURE Z 1.2 z detalami w kolorze czerwonego słońca.

PUMA ULTRA 1.3 – zostaw przeciwników daleko w tyle

ULTRA 1.3 posiadają na nowo zaprojektowaną, lekką cholewkę z tkaniny MATRYXEVO z technicznymi przędzami Carbon i przezroczystymi przędzami Mono. Nową cholewkę połączono z rozwiązaniem SPEEDCAGE, tworząc wielowarstwowe wsparcie dla dynamicznych ruchów podczas gry. Cholewka posiada wycięte, przezroczyste punkty w środkowej części stopy, aby jeszcze bardziej zredukować wagę, dzięki czemu ULTRA 1.3 jest jeszcze lżejszy od poprzednika ULTRA 1.2.

FUTURE Z 1.2 – liczy się kreatywność

Nowa edycja FUTURE Z została stworzona w celu doskonalenia stylu gry najbardziej kreatywnych zawodników na świecie. Model FUTURE Z 1.2 zapewnia doskonałe dopasowanie i stabilność dzięki połączeniu adaptacyjnej opaski kompresyjnej FUZIONFIT+ w śródstopiu z asymetryczną podeszwą zewnętrzną Dynamic Motion System. Cholewka wykonana z innowacyjnej dzianiny pokrytej cienką warstwą materiału GripControl Pro zapewnia doskonałą kontrolę nad piłką.

PUMA Eclipse Pack zawierający nowe edycje butów FUTURE Z 1.2 i ULTRA 1.3 jest już dostępny na stronie PUMA.com i u wybranych partnerów handlowych.

Originally posted 2021-08-17 14:19:43.

Napisane przez FashionPRGrrrl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

tiktok

#NieCzekam107Lat. TikTok wspiera walkę o równość płci

prosto wyborowa

PROSTO z lat 90. – nowa kampania marki Wyborowa