w

adidas wspiera każdą biegową motywację

adidas

W kampanii adidas „W bieganiu liczysz się Ty”, realizowanej przez VMLY&R, adidas chce uwolnić początkujących i bardziej zaawansowanych biegaczy od presji dystansu, czasu i tempa. Inspiruje ich do odkrycia tego, co tak naprawdę sprawia im radość w bieganiu. Do zbiegnięcia z utartego szlaku i szukania własnej, osobistej biegowej motywacji, zachęcają ilustracje, które wspólnie z adidas przygotowała Adela Madej.

Ilu biegaczy, tyle powodów do biegania, a wśród motywacji nie ma lepszych ani gorszych – każda jest dobra, pod warunkiem, że jest Twoja. Stąd hasło kampanii – w bieganiu liczysz się Ty. Nie kilometry, niespalone kalorie czy czas na 5K, ale właśnie Ty i Twoja własna, osobista biegowa droga.
Bieganie z psem, szukanie w joggingu swojego zen albo dodatkowa rundka w parku by dosłuchać do końca rozdział audiobooka – to motywacje równie dobre, co interwały i poprawianie życiówek.
Z pomocą Adeli Madej adidas portretuje różne oblicza biegowej pasji – te nastawione na wynik i te, które w centrum stawiają dobrą zabawę i przyjemnie spędzony czas.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Adela Madej (@adela_madej)

W biegowej grupie narysowanej przez Adelę obok siebie biegną Turbosenior, udowadniający, że wiek to tylko liczba, Insta-sprinter, robiący interwały od biegowej fotki do fotki czy Klubowicz należący do biegowej grupy adidas Runners Warsaw, biegający dla towarzystwa i nowych znajomości.
adela_grafika_1200x900.jpeg
Wszystkie biegowe persony zobaczyć można na dwóch warszawskich muralach przy ul. Świętokrzyskiej i Jaworzyńskiej. Ilustracje są też elementem digitalowej kampanii biegowej adidas i pojawiają się m.in. w quizie, w którym każdy może odkryć swoją biegową personę.
Adela Madej jest warszawską ilustratorką i tatuatorką. Jej styl to połączenie komiksowych linii inspirowanych oldschoolowymi kreskówkami ze sztuką tatuażu. Najbardziej ceni sobie proste rysunki, zdecydowane kolory i wyraźne kreski. W przeszłości Adela współpracowała z adidas przy okazji otwarcia sklepu marki przy ul. Marszałkowskiej.
W ramach kampanii „W bieganiu liczysz się Ty” w kolejnych tygodniach pojawią się również inne jej elementy, jak: videocast z Karolem Paciorkiem, Pizza Run w Warszawie, Poznaniu i Trójmieście oraz działania we współpracy z mediami i influencerami.
adidas wspiera każdą biegową motywację
adidas wspiera każdą biegową motywację
adidas wspiera każdą biegową motywację
adidas wspiera każdą biegową motywację
adidas wspiera każdą biegową motywację
W ramach kampanii adidas „W bieganiu liczysz się Ty” agencja VMLY&R była odpowiedzialna za ideę kreatywną, produkcję, działania z zakresu influencer marketingu i media relations oraz aktywację eventową.

Originally posted 2023-03-27 07:54:58.

Napisane przez FashionPRGrrrl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pomysły na wpisy blogowe

Skąd brać pomysły na wpisy blogowe, które zainteresują stałych czytelników i przyciągną nowych?

jak pisać treści

Jak pisać treści, które chce się czytać?