w

Kalendarze firmowe nie muszą być nudne! Najlepsze pomysły na grafiki

kalendarz, planer

Ładne widoki, urocze zwierzęta i sportowe samochody. To jedne z popularniejszych motywów, które możemy wybrać, kupując kalendarz. Kiedy jesteśmy przedsiębiorcą i chcemy wykorzystać ten użyteczny gadżet jako reklamę naszej firmy, umieszczamy na nim logo i nazwę własnego biznesu. A przecież kalendarz reklamowy nie musi być nudny! Podpowiadamy jak ugryźć ten temat, aby wyróżnić się na tle innych i zaprezentować coś oryginalnego!

Bez znaczenia, czy planujesz zamówić serię małych kalendarzy biurkowych, czy może myślisz o czymś większym, do powieszenia na ścianę. Wybór odpowiednich grafik to jedna z ważniejszych rzeczy o jaka musisz zadbać przy tym zadaniu. Bardzo często to właśnie ładne zdjęcia umieszczone przy rubryczkach z dniami tygodnia mają decydujący wpływ na używanie kalendarza przez innych. Warto poświecić trochę czasu na wymyślenie tematu i stworzenie unikalnych zdjęć lub grafik. Dzięki tak przygotowanym materiałom reklamowym nasza firma z pewnością się wyróżni i o wiele łatwiej zainteresuje postronne osoby świadczonymi usługami.

Profesjonalne zdjęcia tematyczne

Fotografie wykonane przez profesjonalistę mogą bezpośrednio nawiązywać do działalności naszego przedsiębiorstwa. Chcesz pokazać zakład produkcyjny „od kuchni”? Masz produkty, którymi szczególnie chcesz się pochwalić? A może Twoim najcenniejszym zasobem są ludzie? Warto podejść do tematu w sposób, którego jeszcze nikt nie próbował i na zdjęciach pokazać to, co najlepsze w przedsiębiorstwie.

Inspirujące cytaty motywacyjne

To dobry pomysł zwłaszcza w sytuacji, w której chcesz podarować swoim pracownikom kalendarze biurkowe. Wybierz cytaty tak, aby były mądre, skłaniały do refleksji lub poprawiały humor. Dobrze jest przychodzić co dzień do pracy, kiedy na biurku wita nas pokrzepiająca myśl – inna na każdy miesiąc.  Pamiętaj, że nie wystarczy tylko wybrać odpowiednie sentencje i byle jak wkleić je do programu graficznego. Całość powinna mieć miłą dla oka formę, tak aby obraz zachwycał nie tylko treścią, ale i formą wizualną.

Wspólna sesja zdjęciowa

Jeżeli tworzycie w pracy zgrany zespół: czemu nie pokazać tego na zdjęciach? Sesja w biurze może być nie tylko świetną zabawą, ale także okazją do jeszcze lepszej integracji. Dając klientom kalendarz ze zdjęciami ludzi, z którymi współpracują na co dzień, pomagasz w wytworzeniu lepszej więzi między Wami. W końcu zupełnie inaczej pisze się maile do kogoś, pod kogo zdjęciem codziennie zapisujemy ważne terminy.

Originally posted 2019-09-09 07:08:16.

Napisane przez FashionPRGrrrl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kubota, klapki kubota

Konkurs Embro x Kubota „Zaprojektuj Kuboty”

Nowa kampania reklamowa Domodi.pl

Nowa kampania reklamowa Domodi.pl