w

Ruszyła kampania Rimmel Match Perfection

rimmel

Rimmel startuje z kampanią dla bestsellerowych podkładów marki z linii Match Perfectionpod hasłem „Najbardziej twarzowy podkład w Polsce”.
Rimmel to marka, dla której różnorodność, unikalny wygląd, własny styl to filary piękna.

Dlatego Rimmel zachęca do tego, by eksperymentować i odkrywać siebie oferując kosmetyki, które w tym pomagają. Globalne pozycjonowanie „Live the London look” oznacza otwartość na wiele stylów, dowolność looków, wyrazistość i bycie sobą.
Life on Mars została wybrana w drodze przetargu do stworzenia lokalnej koncepcji komunikacji globalnej, promującej gamę produktów do twarzy z linii Match Perfection, której twarzą jest Rita Ora. Agencja zaproponowała polską odsłonę kampanii, do której marka zaprosiła do współpracy
influencerki Lilę Janowską i Katosu.

Lila promuje podkład w spocie TV, a w mediach społecznościowych pokazuje się w różnorodnych makijażach, zachęcając konsumentki do publikowania własnych, twarzowych zdjęć. Katosu na potrzeby kampanii stworzyła tutorial, w którym pomaga dobrać idealny podkład oraz poprowadzi warsztaty makijażowe, będące nagrodą w konkursie marki.

https://www.youtube.com/watch?v=q1Q1h5b10BY

Polska odsłona kampanii objęła produkcję lokalnej wersji spotu, komunikację w kanałach influencerek i display. Komunikacja wystartowała w digitalu i social mediach w drugiej połowie lipca, a w tym tygodniu rozpoczęła się emisja w stacjach TVN i Polsat.

Originally posted 2018-08-10 08:13:32.

Napisane przez FashionPRGrrrl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czy wiecie co to jest About You?

Czy wiecie co to jest About You?

nowa kolekcja lavard

   Kampania LAVARD AW 18/19