w

SHOWROOM otwiera pop up w berlińskiej Galeries Lafayette

SHOWROOM otwiera pop up w berlińskiej Galeries Lafayette

W ramach konceptu GO FOR GOOD platforma sprzedażowa SHOWROOM w dniach 3 września – 12 października zaprezentuje w berlińskiej Galeries Lafayette projekty wybranych marek w związku z promowaniem mody zrównoważonej. Pop up będzie zlokalizowany przy nowym głównym wejściu do galerii, dzięki czemu wszyscy odwiedzający będą mieli szansę zanurzyć się w świecie oryginalnych jesiennych projektów dostępnych na SHOWROOM.

Polska platforma staje się coraz bardziej popularna także na niemieckim rynku i szturmem zdobywa serca miłośników mody. SHOWROOM z sukcesem promuje polską modę za granicą. Teraz skupia swoją uwagę także na promocji mody zrównoważonej. Otwarcie pop up’u w Berlinie jest początkiem działań w kierunku uświadamiania klientów w temacie odpowiedzialnych zakupów. Potrwają one przez cały miesiąc, czyniąc wrzesień miesiącem mody zrównoważonej.

Wybrani projektanci z Polski i Niemiec będą mogli pochwalić się w Galeries Lafayette niezależnymi projektami. Będą to m.in. Ade Velkon, Ania Kuczyńska, Studio Miyagi, Balagan i Elaine Hersby. Na miejscu proces zakupowy będzie zasadniczo taki, do jakiego przyzwyczaił nas SHOWROOM – rzeczy wybieramy online i oczekujemy na przesyłkę pod wskazany adres.

SHOWROOM oferuje starannie opracowane produkty ponad 1000 projektantów i marek mody z 22 krajów europejskich. Posiada biura w Warszawie i Berlinie, zatrudnia 60 entuzjastów mody, e-handlu i technologii oraz ekspertów. SHOWROOM otrzymał szereg nagród branżowych, w tym Aulery (najbardziej prestiżową nagrodę start-up w Polsce) i zajął 3 miejsce na Ventures Pitch Day w NOAH London.

Galeries Lafayette to sławny na całym świecie francuski lider na rynku domów towarowych. Od 120 lat jest niekwestionowanym ekspertem w dziedzinie mody, sprawiającym, że każda wizyta jest wyjątkowym doświadczeniem. Oferuje klientom na całym świecie stale odnawianą ofertę najlepszych marek w pełnym przekroju cenowym. Galeries Lafayette ma obecnie pięć sklepów poza Francją, w Berlinie (Niemcy); Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie); Stambuł, Turcja); Dżakarta, Indonezja); i Pekin (Chiny).

Originally posted 2018-08-27 15:47:52.

Napisane przez FashionPRGrrrl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BENJERRY

Wegańskie lody od Ben&Jerry’s w Carrefour

ebay program partnerski

eBay program partnerski już w Polsce