w

Kaszmirowe koce od COS i BEGGxCO

kaszmirowy koc cos

Tej zimy do oferty COS dołączą odpowiedzialnie produkowane koce, wykonane z mieszanki delikatnego kaszmiru i wełny jagnięcej. Kapsułowa seria produktów powstała we współpracy ze szkocką marką dzianin Begg × Co łączy dziedzictwo i tradycyjne rzemiosło ze współczesnym stylem – i wprowadzi do naszych domów przytulny luksus.

Kaszmirowe koce od COS i BEGGxCO

Tkane i dziane akcesoria, ubrania i artykuły gospodarstwa domowego firmy Begg × Co produkowane są od lat 60. XIX wieku. Nieustannie powstają pod wpływem inspiracji wybrzeżem, które otacza zakłady w Ayr, mieście na zachodnim wybrzeżu Szkocji, oraz Hawick – „stolicy kaszmiru” w regionie Scottish Borders. Z krosnami działającymi nawet od 100 lat, wyjątkowe podejście firmy do produkcji opiera na łączeniu wiekowych rzemiosł z najnowszą technologią w celu tworzenia produktów najwyższej jakości. 

 

Kaszmirowe koce od COS i BEGGxCO

Kaszmirowe koce od COS i BEGGxCO

Wspierając gospodarkę w zamkniętym obiegu surowców, wyjątkowa współpraca obejmuje system odkupu używanych produktów, który zapewni kolejne życie każdemu kocowi z kolekcji. 

W zamian za środki na kolejne zakupy, Koce zwrócone do sklepów Begg × Co w Wielkiej Brytanii zostaną odświeżone i ponownie sprzedane lub przetworzone na nową przędzę, w zamian klienci otrzymają środki na kolejne zakupy.

Dwie wersje kolorystyczne unikalnej kraty – utrzymane w neutralnych brązach lub żywym błękicie –reprezentują położenie przędzalni Begg × Co na wybrzeżu Szkocji.

Kapsułowa kolekcja jest dostępna przez ograniczony czas na cos.com i w wybranych sklepach COS.

Zdjęcia: Jeff Boudreau

Włosy: Yoshi Miyzaki

Makijaż: Nancy Sumner

Modelka: Jimai Gor Hoth

Zdjęcia backstage: Nick Ballón

Originally posted 2022-12-06 09:28:26.

Napisane przez FashionPRGrrrl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

marketing na Instagramie

Jak prowadzić skuteczny marketing na Instagramie?

pomysły na wpisy blogowe

Skąd brać pomysły na wpisy blogowe, które zainteresują stałych czytelników i przyciągną nowych?