w ,

Maciej Musiałowski i Gamou Fall bohaterami męskiej kampanii Zalando

zalando
zalando
  • Zalando przedstawia kampanię „Dla Ciebie, dla niego, dla nas”, promującą męską odzież i akcesoria, z udziałem gwiazd z Polski i z Czech. 
  • Koncepcja kampanii opiera się na badaniach, z których wynika, że mężczyznom zależy na wyglądzie, ale chcieliby aby zakupy przebiegały w bardziej płynny i komfortowy sposób.
  • Bohaterowie kampanii prezentują atrybuty platformy Zalando, które odpowiadają na potrzeby współczesnych mężczyzn, np. proste wyszukiwanie produktów, długi czas na zwrot czy dostępność lokalnych i globalnych marek w jednym miejscu.

Zalando, wiodąca europejska platforma modowa i lifestyle’owa, prezentuje pierwszą lokalną kampanię skoncentrowaną wokół odzieży męskiej, stworzoną na rynek polski i czeski. By wzmocnić przekaz i dotrzeć do szerokiego grona męskich odbiorców, głównymi twarzami kampanii zostali lokalni influencerzy i znane twarze, takie jak aktor Maciej Musiałowski oraz model i zawodnik MMA Gamou Fall z Polski, a także prezenter telewizyjny Leoš Mareš, aktor Jan Cina oraz piosenkarz David Koller z Czech. Spot został wyreżyserowany przez utalentowanego Luboša Vacke, a za zdjęcia odpowiadał wielokrotny zdobywca Złotych Lwów na festiwalu w Cannes, Pavel Hejný.

Kampania, rozpoczęła się 19 sierpnia w kanałach social media Zalando w Polsce i w Czechach, a następnie pojawi się w telewizji, VOD, kanałach OOH i DOOH.

„Bardzo się cieszę, że udało nam się stworzyć lokalną produkcję i móc zaistnieć na rynku dzięki kampanii męskiej z udziałem znanych talentów z Polski i Czech. W Zalando ważny jest dla nas każdy klient, dlatego poszerzenie naszej grupy odbiorców o mężczyzn było dla nas kluczowe przy tworzeniu tej lokalnej kampanii. Mam nadzieję, że dzięki niej będziemy o krok bliżej do stania się punktem wyjścia dla mody.” – mówi Dawid Pożoga, Regional Team Lead na Czechy i Polskę w Zalando. 

 

Kampania składa się z głównego 30-sekundowego video, a także krótszych wersji video i zdjęć z każdym z bohaterów.

 

Twórcy kampanii:

Klient: Zalando

Agencja Kreatywna: SYMBIO

Reżyser: Luboš Vacke

Fotograf: Pavel Hejný

Produkcja: Creative Embassy

 

Originally posted 2021-08-21 17:06:04.

Napisane przez FashionPRGrrrl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jak tworzyć skuteczny storytelling

Sztuka storytellingu, czyli jak tworzyć dobre historie dla Twojego biznesu

jak ograniczyć ilość plastiku

Jak w prosty sposób możesz ograniczyć ilość plastiku w swoim życiu i żyć zgodnie z polityką zero waste?