w

Ciuchy LIDL

ciuchy lidl

Po sukcesie pierwszej kolekcji #lidlfancollection z logo Lidla, sieć wprowadza kolejną odsłonę tych kultowych już ubrań.

Rozchwytywana kolekcja

Produkty z kolekcji #lidlfancollection to jedne z najgorętszych towarów ostatnich miesięcy. Pierwszy drop zniknął z półek w ekspresowym tempie, a o odzieży z logotypem Lidla pisały największe media w Polsce. Podobna sytuacja miała miejsce we wszystkich krajach, gdzie wchodziła ona do sprzedaży. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu klientów, już w czwartek, 8 lipca pojawią się nowe modele!

ciuchy lidl

ciuchy lidl
ciuchy lidl

#lidlfancollection – nowa odsłona

Nowością i jednocześnie najbardziej wyczekiwanym elementem kolekcji będą sneakersy (64,90 zł / para). W połączeniu  ze sportowymi skarpetami (7,99 zł / para) tworzą streetwearowy duet, któremu nie oprze się żaden fashionista. Koszulki damskie (24,99 zł/ szt.) pojawią się w trzech nowych wzorach, natomiast męskie (24,99 zł/szt.) w dwóch. Amatorzy letnich wakacji z pewnością upodobają sobie lekkie japonki (24,99 zł / para), a także minipiłki (14,99 zł/szt.), które świetnie sprawdzą się do zabawy w wodzie lub na plaży. Wszystko można potem spakować do wygodnej torby z logo Lidla (5,99 zł), do wyboru w aż czterech kolorach. 

 

Originally posted 2021-08-15 18:36:12.

Napisane przez FashionPRGrrrl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

julia pośnik

Julia Pośnik wybrana przez Spotify do grupy 10 wyróżniających się wschodzących artystów na świecie

Dołącz do akcji Vanish „Noś ubrania dłużej, wodę zostaw naturze!” i pomóż ratować dzikie rzeki w Polsce!

Dołącz do akcji Vanish „Noś ubrania dłużej, wodę zostaw naturze!” i pomóż ratować dzikie rzeki w Polsce!