w

Szybkie i wygodne dostawy priorytetem sklepów online

Szybkie i wygodne dostawy priorytetem sklepów online

Zakupy z każdego miejsca na świecie i o każdej porze dnia – sklepy internetowe coraz bardziej zyskują na popularności. Pozornym problemem dla potencjalnego klienta może być jednak dostawa na czas i wygodne opcje przesyłki. Jak wygląda to w przypadku największych sklepów online z branży fashion?

Branża e-commerce ciągle aktywnie się rozwija, a wszystkie jej działania zmierzają do zaspokojenia na jak najwyższym poziomie potrzeb klienta indywidualnego. Szeroki asortyment, atrakcyjne promocje czy pomocna obsługa to nie jedyne rzeczy, które pozwalają wyróżnić się na tle konkurencji. Równie ważna jest forma i koszty dostawy. Współczesny konsument chce mieć dogodną dla siebie możliwość odbioru towaru, jednocześnie oczekuje, że zamówienie trafi do niego jak najszybciej.

Sklepy internetowe nieustannie usprawniają łańcuch dostaw, aby te oczekiwania spełnić. Answear.com standardowo dostarcza przesyłkę nawet w 24 godziny na terenie całej Polski. Dodatkowo, mieszkańcy największych polskich miast mogą otrzymać zamówienie już tego samego dnia, korzystając z opcji X-press Couriers – jedynym warunkiem jest złożenie zamówienia przed godziną 10:00. Co więcej, przy zamówieniu powyżej 150 zł dostawa jest całkowicie bezpłatna (jeśli zamówienie nie przekracza 150 zł, opłata za ekspresową dostawę wynosi zaledwie 9 zł). Oferta jest aktualna dla wszystkich produktów.

W innych sklepach multibrandowych szybka przesyłka jest opcją dodatkowo płatną – na przykład w Zalando trzeba liczyć się z kosztem 35 złotych za dostawę kolejnego dnia roboczego, co więcej – dla niektórych produktów wybranie tej opcji nie jest możliwe, natomiast standardowa wysyłka trwa od 3 do nawet 6 dni roboczych.

AboutYou – inny sklep internetowy z odzieżą i dodatkami, oferuje standardową dostawę od 2 do 4 dni roboczych, choć dotyczy to tylko artykułów dostępnych w magazynie. Niektóre produkty mogą być dosyłane osobno, w późniejszym terminie. Sklep oferuje także wysyłkę ekspresową w ciągu 1-2 dni roboczych, jednak jest ona dodatkowo płatna (19,90 zł).

Im krótszy czas dostawy, tym bardziej zakupy online stają się coraz bardziej podobne do tych w sklepie stacjonarnym – szeroki wybór, zaoszczędzony czas, szybka płatność i niemal natychmiastowa radość z dostarczonych przedmiotów to niezaprzeczalne plusy tej formy zakupów. Zwłaszcza jeśli klient otrzymuje wszystkie zamówione produkty w jednej przesyłce. W przeciwieństwie do konkurentów Answear dysponuje centralnym magazynem, dzięki czemu artykuły docierają w jednej paczce – jest to opcja bezpieczna i bardzo wygodna.

Obecnie szybkie zakupy online są jak najbardziej możliwe. Wiele opcji przesyłki, gwarancja dostawy nawet w ciągu doby i liczne udogodnienia pozwalają w pełni docenić wygodę sklepów internetowych oraz wybrać ofertę najkorzystniejszą dla siebie.

Originally posted 2019-05-27 14:29:54.

Napisane przez FashionPRGrrrl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

answear.com

WE ARE THE ANSWEAR – poszukaj odpowiedzi w nowej kampanii ANSWEAR.com na SS19

Polecane stylizacje - lato 2019

Polecane stylizacje – lato 2019