w ,

Ellen von Unwerth autorką kwietniowej okładki Vogue Polska

Ellen von Unwerth autorką kwietniowej okładki Vogue Polska

W świecie fotografii jest prawdziwą ikoną. Ellen von Unwerth sfotografowała polskie top modelki Kasię Struss i Olę Rudnicką w sesji okładkowej najnowszego numeru Vogue Polska. Numer pojawi się na rynku 14 marca. 

Przed jej obiektywem stawały Kate Moss, Naomi Campbell, Claudia Schiffer; fotografuje kampanie Ralpha Laurena, Diora i wielu innych. Światowej sławy fotografka Ellen von Unwerth była nie tylko gościem Vogue Polska Festiwal, ale stanęła także za obiektywem sesji okładkowej do kwietniowego wydania magazynu. Inspiracją do sesji, na której spotkały się Kasia Struss i Ola Rudnicka była postać Maty Hari.

W zmysłowych stylizacjach autorstwa Catherine Baby polskie modelki pozowały we wnętrzach Teatru Wielkiego Opery Narodowej oraz hotelu Warszawa. W najnowszym numerze magazynu żegnamy także legendę mody. Karl Lagerfeld zmarł 19 lutego 2019 roku. Kiedy jako mały chłopiec zobaczył obraz „Voltaire spotyka pruskiego cesarza” krzyknął podobno: –  Tak powinno wyglądać życie. O fenomenie artysty, świetnego marketingowca i przede wszystkim wizjonera, który kolekcjami Chanel po swojemu opowiadał historię o świecie Mademoiselle, pisze Piotr Zachara.

Z kolei redaktorka mody Vogue Polska, Ewelina Dziewiela przybliża czytelnikom postać następczyni Kaisera, Virginie Viard. Kim jest skromna Francuzka, która do tej pory pozostawała w cieniu mistrza? Studiowała kostiumografię w Lyonie i była m.in. autorką kostiumów do filmów Kieślowskiego. Do Chanel trafiła przypadkiem. Dostała się na staż i została u boku Karla przez ponad 30 lat. Należała do jego najbardziej zaufanych współpracowników, od 19 lat odpowiadając za realizację jego wizji we wszystkich kolekcjach francuskiego domu mody. Branża z zapartym tchem będzie czekać na jej debiutancką kolekcję.

Originally posted 2019-03-13 21:27:45.

Napisane przez FashionPRGrrrl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

anna wędzikowska uber black

Anna Wędzikowska pierwszą pasażerką Uber Black

Polacy chętniej kupują odzież premium - Zalando rozszerza ofertę luksusowej mody

Polacy chętniej kupują odzież premium – Zalando rozszerza ofertę luksusowej mody