w

Rozmowy z bohaterami projektu Vogue „HOPE”

Vogue Hope

W piątek, 11 września, w Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego w Królikarni spotkamy się z bohaterami wrześniowego wydania „Vogue Polska”. O nadziei na przyszłość porozmawiamy m.in. z Markiem i Tomaszem Sekielskimi, Katarzyną Kolendą-Zaleską, Oriną Krajewską i Dominikiem Sadochem. Dyskusje będą transmitowane na żywo w mediach społecznościowych „Vogue Polska”.

Co daje nam nadzieję w trudnych czasach? W kim pokładamy ufność? Jak widzimy przyszłość mody? Do sesji okładkowej wrześniowego wydania „Vogue Polska” zaprosiliśmy 41 wyjątkowych osobowości ze świata kultury, mediów i nauki. Zapytaliśmy Jurka Owsiaka, Marka Niedźwieckiego, Krystynę Jandę i wielu innych o misję, nadzieję i siłę. Wybraliśmy ludzi z różnych środowisk, w różnym wieku, o różnych polach działalności. W piątek, 11 września, odbędą się trzy panele dyskusyjne z udziałem bohaterów naszej sesji – zapraszamy do oglądania relacji na żywo.

O 15:00 o zrównoważonym rozwoju, ekologicznej modzie i odpowiedzialności społecznej branży dyskutować będą model i aktywista Dominik Sadoch, projektantka innowacyjnych materiałów Vera Banaś oraz Marta Garbińska-Włodarczyk i Bartosz Ladra z marki Elementy. Rozmowę poprowadzi redaktor naczelny „Vogue Polska”, Filip Niedenthal.

O 17:00 o etyce dziennikarskiej, przyszłości mediów i misji w zawodzie reportera Katarzyna Kolenda-Zaleska porozmawia z Tomaszem i Markiem Sekielskimi, twórcami filmów „Tylko nie mów nikomu” i „Zabawy w chowanego”.

O 19:00 w panelu poświęconym aktywizmowi wezmą udział Cecylia Jakubczak, rzeczniczka prasowa Kampanii Przeciw Homofobii, członkowie Młodzieżowego Strajku Klimatycznego oraz Orina Krajewska, aktorka, prezeska Fundacji Małgosi Braunek „Bądź” i autorka książki „Holistyczne ścieżki zdrowia. Bądź”. O efekty ich działania, metody walki o lepszy świat i źródło siły zapyta ich dziennikarka Vogue.pl i „Vogue Polska” Anna Konieczyńska.

Wszystkie rozmowy będzie można oglądać na żywo na profilach „Vogue Polska” na Facebooku i Instagramie.

Originally posted 2020-09-08 07:11:32.

Napisane przez FashionPRGrrrl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trendy modowe

Modowe inspiracje na lato 2020

oczyszczanie-wodorowe-na-czym-polega-ten-zabieg-i-jak-czesto-go-wykonywac

Oczyszczanie wodorowe – na czym polega taki zabieg i jak często go wykonywać?