w ,

Vogue Polka z łowiczankami na okładce

Vogue Polka z łowiczankami na okładce

Kolekcje największych domów mody, wietrzne miasto, polska top modelka i polonijny zespół ludowy.

3 dni, które ekipa Vogue Polska spędziła w Chicago, zaowocowały niepowtarzalną sesją okładkową, filmem, wywiadami i odczarowaniem stereotypu Polonii za oceanem. Monika Jac Jagaciak w obiektywie Zuzy Krajewskiej i towarzystwie Zespołu Polonia Polish Folk & Dance Ensemble Of Chicago twarzą październikowego numeru Vogue Polska. Na rynku już 12 września.

– Fajnie mi się myśli w Chicago – wyznaje Monika Jac Jagaciak w rozmowie z „Vogue Polska”. Twierdzi, że odkąd tu mieszka podjęła więcej ważnych decyzji dotyczących swojej przyszłości niż w Nowym Jorku. W wietrznym mieście żyje się spokojniej, a Jac, która pracę w branży mody zaczęła w wieku 13 lat od kampanii Hermesa dobrze wie, co oznacza wyścig szczurów. W swojej ponad dziesięcioletniej karierze była na okładkach najbardziej liczących się magazynów mody, chodziła w pokazach Alexandra McQueena, Versace i Diora. Stawała przed obiektywem samej Annie Leibovitz. Teraz jednak szuka prawdy i w rozmowie z „Vogue Polska” wielokrotnie podkreśla swój niesmak do ułudy, którą w dzisiejszych czasach potęgują media społecznościowe.

Dla prawie miliona Polaków Chicago stało się domem. Mimo że mieszkają za oceanem, nie zapomnieli o swoich korzeniach. Noszą Polskę w sobie i przekazują ją swoim dzieciom. Spotkaliśmy i sfotografowaliśmy m.in. Olę McLees, politolożkę i absolwentkę Oxfordu, Małgorzatę Kot, dyrektor zarządzającą Muzeum Polskiego w Ameryce, Mirę Horoszowski, założycielkę firmy Mira Couture oraz Bożenę Zweig, która zasiada w zarządzie chicagowskiej Orkiestry Symfonicznej im. Ignacego Paderewskiego.

Więcej: http://admonkey.pl/vogue-polska-i-lowiczanki-z-chicago/

Originally posted 2018-09-10 12:15:03.

Napisane przez FashionPRGrrrl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polak zaprojektował pudełko, w który wysyłane są zamówienia z nike.com

Polak zaprojektował pudełko, w który wysyłane są zamówienia z nike.com

Limitowana kolekcja Answear x O.ESU™1

Limitowana kolekcja Answear x O.ESU™1