w

Księżna Diana – historia najsłynniejszej rozmowy świata

księżna diana
księżna diana
We wtorek 31 sierpnia przypada kolejna rocznica śmierci księżnej Diany. Wypadek w paryskim tunelu był zdaniem wielu tragicznym finałem agresywnego medialnego zainteresowania „królową ludzkich serc”. Zainteresowania, które wzbudzała od chwili ogłoszenia jej zaręczyn z następcą brytyjskiego tronu, a które osiągnęło apogeum po telewizyjnym wywiadzie, gdzie otwarcie mówiła o rozpadzie małżeństwa z księciem Karolem, zdradach i braku wsparcia ze strony rodziny królewskiej.
Rozmowa, poprzedzona tygodniami sekretnych spotkań i utrzymywana w tajemnicy do ostatniej chwili, do dziś budzi ogromne kontrowersje. I to nie tylko ze względu na poruszającą treść wyznań księżnej Walii, która uderzała w podstawy monarchii. Wszyscy zastanawiali się, w jaki sposób Martin Bashir pokonał bardziej znanych dziennikarzy w walce o najważniejszy wywiad świata. Manipulacje, fałszowanie dokumentów, podsłuchy i szpiegostwo – film DIANA – WYWIAD, KTÓRY ZMIENIŁ WSZYSTKO to zaskakująco przenikliwy portret przełomowego wydarzenia, w którym dziennikarze BBC oraz współpracownicy księżnej opowiadają o kulisach rozmowy i jej późniejszych społecznych konsekwencjach.
księżna diana spencer
księżna diana spencer
Premiera dokumentu w sobotę 28 sierpnia o 22:00 na antenie Planete+ oraz w CANAL+ online na canalplus.com. W serwisie już dziś oglądać można również film KIM BYŁA KSIĘŻNA DIANA NAPRAWDĘ. To najnowszy brytyjski dokument opowiadający historię Spencerów, jednej z najwspanialszych arystokratycznych rodzin Wielkiej Brytanii. Produkcja pełna anegdot, archiwaliów i wypowiedzi historyków, pozwala spojrzeć ze znacznie szerszej perspektywy na postać i dorobek Diany Spencer.

Originally posted 2021-08-27 09:50:40.

Napisane przez FashionPRGrrrl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

back to school raport

Back to School 2021: blisko 7 na 10 rodziców kupi wyprawkę szkolną online

Fairtrade - sposób na odpowiedzialne zakupy

Fairtrade – sposób na odpowiedzialne zakupy