w

Eobuwie – pierwszy sklep w czeskiej Pradze

eobuwie

eobuwie30 lipca 2021

W piątek, 30 lipca, w prestiżowej galerii handlowej Novy Smichov w Pradze eobuwie.pl otworzyło swój pierwszy sklep w Czechach. To debiut na rynkach zagranicznych i jednocześnie początek ekspansji międzynarodowej sieci stacjonarnej polskiej spółki. Prascy klienci poznają wyposażony w najnowsze technologie koncept, który łączy ofertę dwóch brandów: eobuv.cz i MODIVO. A to oznacza 100 tys. produktów dostępnych od ręki, interaktywne przymierzalnie i dostawę produktów bezpośrednio ze sklepu do dowolnego miejsca na terenie Pragi nawet w 90 min! Za doświadczenia digitalowe odpowiada partner Nanovo.

Do tej pory spółka była obecna w Czechach w kanale online. Eobuwie.pl rozpoczęło sprzedaż na tym rynku w 2014 r.
Czechy są nam szczególnie bliskie. Debiutujemy u naszych południowych sąsiadów z kolejnym przełomowym projektem. Tym razem mamy przyjemność zaprosić klientów na zakupy w nowej formule do popularnej galerii handlowej Novy Smichov. Format praskiego salonu wzbogacony został o modowe portfolio MODIVO. Klienci w jednym miejscu będą więc mogli skompletować pełną stylizację – mówi Mikołaj Wezdecki, Członek Zarządu i Dyrektor e-commerce eobuwie.pl.

Najnowsza technologia w trakcie zakupów

– Cieszymy się, że pierwszy zagraniczny sklep otwieramy właśnie w Pradze, gdzie nasze produkty są znane od 8 lat. Nasi klienci będą mieli możliwość przeżyć z nami zupełnie nowe doświadczenie zakupowe – łączące online i offline – mówi Roman Puchała, General Manager CCC i eobuwie.pl w Czechach.

W praskim salonie, który zajmuje aż 1800 mkw., postawiono na pełną digitalizację. Zrezygnowano z fizycznej ekspozycji produktów, ponieważ są one prezentowane na tabletach i ekranach multimedialnych. Wyodrębniono specjalną przestrzeń na komfortowe garderoby, w których również znajdują się tablety. Dzięki nim można, już w trakcie przymierzania wybranych rzeczy, zamówić dany produkt w innym rozmiarze lub kolorze.

Klienci będą także mogli skorzystać z darmowej usługi esize.me. To system skanowania w stóp w 3D. Dzięki niemu klient otrzymuje rekomendacje dot. rozmiaru obuwia z całej oferty dostępnej online, niezależnie od marki czy fasonu. I to wszystko bez konieczności fizycznego przymierzania butów.

– Jesteśmy niezwykle dumni, ze technologia Nanovo wspiera eobuwie.pl i MODIVO, w pierwszym kroku ekspansji zagranicznej sklepów detalicznych. Sukces tego konceptu w Polsce i zainteresowanie, jakie wzbudził wśród klientów, są ogromne. Wierzę, że podobny scenariusz powtórzy się również w Pradze. Jednocześnie w Czechach Nanovo obsługuje sieci Sephora oraz Cinema City. Z tego powodu zdecydowaliśmy się otworzyć w stolicy tego kraju biuro oraz rozpocząć lokalną działalność handlową – mówi Piotr Badowski, CEO Nanovo.

Ekspresowa dostawa nawet w 90 minut Dodatkowo we wrześniu w Pradze planowane jest uruchomienie usługi Same Day Delivery, czyli dostawy w ten sam dzień.

– Stawiamy na najwyższe standardy obsługi, dlatego na terenie aglomeracji oferować będziemy dostawę ekspresową, nawet w 90 minut. Zaproponujemy klientom także konkretne przedziały czasowe, aby mogli określić dogodną godzinę wizyty kuriera z zakupami – mówi Konrad Jezierski, Prezes Zarządu spółki Eobuv.cz oraz Dyrektor Retail Grupy eobuwie.pl.

Eobuwie.pl S.A. jest liderem rynku sprzedaży obuwia i akcesoriów online w Europie Środkowo-Wschodniej, oferującym ponad 170 tys. produktów od ponad 580 marek. Spółka działa obecnie na 17 europejskich rynkach. Z powodzeniem rozwija także własny e-commerce z modą premium – MODIVO.


Zobacz też:

Bullet journal – dlaczego tak go kochamy?

Początki na YouTube, czyli jak tworzyć swoje pierwsze filmy i zdobywać popularność? 

Najważniejsze umiejętności, które powinna mieć każda osoba działająca w marketingu

Originally posted 2021-07-30 18:06:20.

Napisane przez FashionPRGrrrl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

done is better than perfect

Nie musi być idealnie, ważne, by było zrobione, czyli jak porzucenie perfekcjonizmu pomoże Ci osiągać cele

julia pośnik

Julia Pośnik wybrana przez Spotify do grupy 10 wyróżniających się wschodzących artystów na świecie