w

Przygotuj swoją sylwetkę na lato – oto kolekcja z technologią, która pomoże Ci wrócić do formy po lockdown

Przygotuj swoją sylwetkę na lato. Kolekcja z technologią, która pomoże Ci wrócić do formy po lockdown.

Obowiązujący dotychczas zakaz wychodzenia z domu w wielu przypadkach odbił się na naszej kondycji fizycznej. Dużo prościej było udać się na spacer do kuchni, po słodką przegryzkę, niż głowić się czym zastąpić hantle z siłowni, mając do dyspozycji tylko przedmioty domowego użytku.

Powoli wracamy do znanej nam rzeczywistości, co wiążę się również z możliwością uprawiania sportów na zewnątrz. Marka Under Urmour wychodzi naprzeciw tym, którym trudno się zmobilizować do ćwiczeń. 

Under Armour, aby zwiększyć wydolność organizmu, proponuje nową technologię UA RUSH Seamless zastosowaną w odzieży sportowej. Ten przełomowy materiał funkcyjny, wzbogacony minerałami, odzyskuje energię ciała podczas ruchu i kieruje ku mięśniom. Jak to działa? 13 minerów zostało zmielonych w proszek i wprasowanych we włókna. Podczas ćwiczeń, zastosowana technologia absorbuje energię cieplną ciała, zamienia ją w energię podczerwoną i oddaje z powrotem do tkanek i mięśni. Efekt? Poziom wytrzymałości i siły podczas ćwiczeń wzrasta.

under armour

Materiały UA RUSH Seamless łączą różnorodne włókna wysokiej jakości utkane w sposób, który pozwala tworzyć odzież funkcyjną z mniejszą ilością szwów. Taka konstrukcja zapewnia dopasowany fason i jest bezkonkurencyjna w oddychalności i wentylacji. 

under armour

Marka przygotowała coś szczególnego również dla biegaczy. Nowy model UA HOVR Machina, czyli najlepszy but biegowy 2020 roku. Tym, co zapewnia ich wyjątkową szybkość, jest wbudowana w podeszwę płytka napędowa Pebax®. Za sprężystą amortyzację odpowiedzialna jest natomiast podeszwa środkowa UA HOVR. Jednakowa amortyzacja, którą zapewniają buty podczas całego biegu, daje poczucie unoszenia się nad ziemią. Technologia Energy Web pochłania wstrząsy i zwraca więcej energii, gwarantując doskonałe odbicie.

Buty pozwalają na bezprzewodowe połączenie z aplikacją mobilną, która monitoruje trening podczas jego wykonywania i daje wskazówki w czasie rzeczywistym. Dzięki temu, na bieżąco poprawiamy jakość i skuteczność treningu. Personalizowana funkcja analizy postawy biegowej pozwoli każdemu biegaczowi upewnić się, że ich technika nie słabnie w połowie dystansu, dzięki odbieranym na bieżąco wskazówkom. Funkcja ta pozwoli na redukcję ryzyka kontuzji i pomoże poprawiać wyniki. Już po zakończonym biegu, użytkownicy mogą analizować nawet swój kąt nachylenia stopy przy uderzeniu o ziemię oraz czas kontaktu z podłożem.

 

Więcej na https://under.com.pl/

Originally posted 2020-05-23 17:37:48.

Napisane przez FashionPRGrrrl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Vogue Polska_maj_czerwiec 2020_cover

Monika Jagaciak z córką na okładce nowego „Vogue Polska”

Jak kupować bezpiecznie w sieci? 6 rzeczy, na które musisz zwrócić uwagę

Jak kupować bezpiecznie w sieci