w

10 powodów, dla których warto mieć lampę PUFF-BUFF

  1. Lampy z poczuciem humoru

PUFF-BUFF to świetny design ale ma coś jeszcze – lekko ironiczne podejście do rzeczywistości i poczucie humoru. Widać to w zabawie formą i swobodnym żąglowaniu motywami, np.: żyrandol kojarzący się z pałacem…ale lekki i wykonany z nadmuchiwanych bąbelków (QUEEN’S, KING’S), albo: lampa, która z daleka wygląda jak ze szkła Murano a w bliższym kontakcie okazuje się miękka i elastyczna a w dodatku może zmieniać formę w zależności od ułożenia swoich ramion (LULLABY). Takich pomysłów jest w ofercie PUFF-BUFF więcej, humorystyczne są również nazwy lamp: BIG PINK, ORCA, CRITTERS… PUFF-BUFF to lekkość, nie tylko w dosłownym znaczeniu.

  1. Polska marka

PUFF-BUFF to w 100% polski koncept. Decydując się na zakup lampy stworzonej przez Anię Siedlecką i Radka Achramowicza, wspieramy polskie wzornictwo oraz polski przemysł ponieważ cała produkcja odbywa się w Polsce, przy współpracy z polskimi podwykonawcami. Wynikiem tego jest jakość, która powstaje dzięki staranności i uważności na każdym etapie produkcji. Niebagatelną sprawą jest też to, że mamy pewność kto wytworzył nasze lampy i że odbyło się to w dobrych warunkach, przy zachowaniu zasad i z bezpiecznych materiałów.

  1. Lampy do każdego rodzaju wnętrza

Lampy PUFF-BUFF idealnie wpisują się w nowoczesne wnętrza, prywatne i publiczne. Można je spotkać zarówno w mieszkaniach, jak i kawiarniach, butikach, a nawet centrach handlowych. Świetnie sprawdzą się w minimalistycznych surowych przestrzeniach, doskonale dopełnią też wnętrze przytulnej sypialni czy salonu. Dowodem na to są liczne realizacje, które marka z dumą prezentuje na swoim Facebooku czy Instagramie.

  1. Nie tylko wnętrze – BIG PUFF w wersji outdoorowej

Z myślą o potrzebach klientów, marka PUFF-BUFF wypuściła specjalną serię lamp, które z powodzeniem sprawdzą się jako uzupełnienie ogrodowej przestrzeni. To rozwiązanie zupełnie odmienne od większości lamp zewnętrznych w technicznym stylu dostępnych na rynku. Miękkie i dekoracyjne lampy BIG PUFF stworzą niezwykły klimat w przydomowej strefie relaksu!

  1. Projekty na specjalne zamówienie

Lampy, które znajdują się w stałej ofercie marki PUFF-BUFF, to tylko część działalności Ani Siedleckiej i Radka Achramowicza. Pomysłowość projektantów nie zna granic. Podejmują się wielu nietypowych realizacji, a efekt końcowy, jak sami przyznają, często przerasta ich oczekiwania. W ostatnim czasie, na potrzeby domu mody August Pfuller we Frankfurcie designerzy stworzyli niezwykły projekt na bazie systemu BUBBLES. 3-metrowa lampa składa się z prawie 300 bąbelków, a jej kształt wymagał opracowania odpowiedniej konstrukcji. Lampy na zamówienie powstają też na potrzeby klientów prywatnych.

  1. Moda na design…

… i dosłownie i w przenośni. Marka PUFF-BUFF bardzo lubi się ze światem mody. Świadczy o tym współpraca z najlepszymi markami modowymi. Świecące konstelacje BUBBLES stanowiły tło do pokazu mody marki MMC wiosna-lato 2018. Oprócz wspomnianego wyżej nietypowego projektu w domu mody August Pfuller we Frankfurcie, projektanci mają na swoim koncie również inne imponujące realizacje – na przykład dla marki Jamin Puech, słynącą z produkcji modnych torebek, która również postawiła na bąbelkowe żyrandole w swoich salonach. Projekty stały się także częścią scenografii wykonanej na potrzeby pokazu Jamin Puech w ramach Paris FashionWeek.

Więcej na temat marki Puff-Buff i jej produktów: www.puff-buff.com.

Originally posted 2018-08-19 12:25:02.

Napisane przez FashionPRGrrrl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Historie FRØPT: Klaudia

Historie FRØPT: Klaudia

BENJERRY

Wegańskie lody od Ben&Jerry’s w Carrefour