w

Personalizowany plakat na ścianę – sposób na efektowną metamorfozę wnętrza

personalizowany plakat

W dodatkach tkwi ogromna siła. Mogą dodać wnętrzu konkretnego charakteru, ożywić je, a nawet sprawić, że przejdzie kompletną metamorfozę i to przy niewielkich nakładach finansowych. Oprócz takich rozwiązań jak ozdobne poduszki czy wazony ogromny potencjał mają też ściany. To właśnie na nich można umieszczać zdjęcia czy obrazy. Albo sięgnąć po ich modną alternatywę – plakaty. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią budżetowe, efektowne rozwiązania. Jeśli dodatkowo lubią oryginalność i świeże pomysły, dobrym rozwiązaniem na pewno okaże się personalizowany plakat na ścianę z mapą miasta.

W dodatkach tkwi siła

Wiele jest takich pomieszczeń, które mimo zaprojektowania ze smakiem, nie mają w sobie życia. Nadają się do sfotografowania i umieszczenia w katalogu, ale mimo tego mało kto chciałby w nich mieszkać. Wszystko dlatego, że są pozbawione pewnych indywidualnych cech – nie ma tam fotografii, odważnych ozdób czy przedmiotów świadczących o tym, kto mieszka w takim wnętrzu, jakie ma zainteresowania czy gust. Wystarczy jednak kilka dodatków, by zupełnie to zmienić. Zresztą ta sama zasada sprawdza się nie tylko we wnętrzach domów czy mieszkań. Dodatki świetnie mogą ożywić przestrzeń biurową czy choćby nieruchomości na wynajem.

Personalizowany plakat do każdego pomieszczenia

Już jeden plakat do domu może odmienić nudną aranżację. Oczywiście pod warunkiem, że będzie oryginalny i przykuje wzrok. I właśnie taki może okazać się personalizowany plakat na ścianę z mapą miasta. Początkowo ten pomysł może wydawać się dziwny. W końcu czemu ktoś chciałby wieszać na ścianie fragment mapy? To rozwiązanie, owszem, sprawdzi się na przykład w przypadku biura architekta, ale w domu mieszkalnym czy jakimkolwiek innym wnętrzu?

personalizowany plakat na ścianę

Rzecz w tym, że nie chodzi o jakąkolwiek mapę, ale o mapę spersonalizowaną. Gdyby tak wybrać fragment miasta szczególnie bliski danej osobie? Może zapalony podróżnik ma swoje ulubione miejsce na Ziemi, do którego chętnie wraca? A może wciąż niezrealizowany cel podróży? W takim wypadku personalizowany plakat na ścianę z fragmentem mapy nabiera już zupełnie innego znaczenia.

To zresztą nie tylko rozwiązanie dla podróżników, ale także dla każdego, kto wiąże z danym miejscem jakieś szczególne wspomnienia. To może być miasto, w którym spełniło się największe marzenie, powstaje długo wyczekiwana firma czy budowany jest rodzinny dom. A może to miejsce wzięcia ślubu czy innego przełomowego wydarzenia? Chyba trudno o bardziej niezwykły dodatek niż na przykład plakat mapa miasta. Zdecydowanie ożywi wnętrze, skoro wiążą się z nim konkretne uczucia i wspomnienia.

Personalizowany plakat na ścianę a walory estetyczne

Nie można przy tym zapomnieć, że taki plakat jest też po prostu świetnym uzupełnieniem wystroju. Nawet jeśli dana osoba przebywająca w  pomieszczeniu nie wie, z jakimi wspomnieniami wiąże się mapa i czemu została powieszona na ścianie, na pewno zwróci na nią uwagę. Siatka ulic w minimalistycznym, estetycznym wydaniu przykuwa bowiem wzrok i z pewnością jest oryginalnym dodatkiem.

Estetyka ma tu ogromne znaczenie, dlatego warto zadbać o wysoką jakość wykonania. I tutaj właśnie dobrym rozwiązaniem będzie plakat-mapa od Positive Prints. To marka, za którą stoją także twórcy popularnych personalizowanych map nieba Strellas. Podobnie jak dekoracje z fazami księżyca czy gwiazdami cieszyły się dużym uznaniem, teraz również plakaty personalizowane na ścianę z mapą ulic zdobywają popularność.

Słowo „personalizowane” nie jest przy tym przypadkowe. Taką mapę można wykonać samemu od początku do końca. Przy pomocy prostego kreatora wystarczy wybrać konkretny obszar, który ma znaleźć się na plakacie, tak samo jak dostosować kolorystykę czy umieścić estetyczny znacznik w konkretnej lokalizacji. Do tego istnieje możliwość dodania podpisu czy nawet dedykacji. Dzięki temu mapa-plakat ma wszystkie najważniejsze cechy – jest niepowtarzalna, estetyczna, a przy tym utrzymana w duchu minimalizmu, dzięki czemu świetnie wpasuje się w każde wnętrze.

Originally posted 2021-02-18 17:46:52.

Napisane przez Asia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GUESS Originals x Pleasures fot. Kenneth Capello (1)

GUESS? PRZEDSTAWIA KOLEKCJĘ GUESS ORIGINALS x PLEASURES DREW BARRYMORE

zmiana zawodu

Może już czas się przebranżowić. Kiedy warto pomyśleć o zmianie ścieżki zawodowej?