w

Trend athleisure – co co w nim chodzi?

Trend athleisure

Moda zawsze była zmienną i ewolucyjną siłą, jednak od niedawna dostrzegamy nową tendencję – trend athleisure, który stanowi połączenie elegancji z wygodą i codziennością. Podczas gdy pandemia wprowadziła zmiany w naszym stylu życia, to właśnie moda athleisure pozwoliła nam pozostać stylowymi, jednocześnie dając priorytet komfortowi.

Wygoda i styl w jednym

Ruch w kierunku trendu athleisure dowodzi, że w modzie nie trzeba wybierać między wygodą a stylem. W rezultacie, mamy ubrania, które są nie tylko wygodne, ale także stylowe i modnie. Są to dresy, które mogą być noszone zarówno na siłownię, jak i do biura, jak również sneakersy, które mogą być łączone z eleganckim trenczem.

@victoriabrowne This one’s for my sporty chicks!! 😎 ✨ (fits are Nike Need it Now from @JD Sports ) #nikeneeditnow ad #fashiontips ♬ Keep going forever – 🌴❤️‍🔥VIBES❤️‍🔥🌴

Kluczem jest dodanie do tego wyjątkowych dodatków, takich jak biżuteria z kamieni szlachetnych, która doda błysku i elegancji.

Moda athleisure – historia i teraźniejszość

Trend athleisure, który zyskuje na popularności, jest częścią większej zmiany w modzie, która zaczęła się w latach 80. XX wieku, kiedy to elementy sportowe zaczęły przenikać do codziennych stylizacji.


 

Gwiazdy i celebryci pokazują nam, jak można łączyć casualowe elementy z luksusowymi dodatkami, takimi jak biżuteria premium, co daje nowoczesne i stylowe połączenie.

Jakość vs ilość

W przypadku trendu athleisure, ważne jest podkreślenie, że to nie ilość, ale jakość jest najważniejsza. Właśnie dlatego unikalna, ręcznie wykonana biżuteria dodaje sportowemu lookowi wyjątkowy, luksusowy akcent. Czy to złota bransoletka z kamieniem księżycowym czy naszyjnik z turmalinem czy akwamarynem, biżuteria z kamieni szlachetnych dodaje błysku nawet najbardziej codziennej stylizacji. Trend athleisure pozwala cieszyć się tą wyjątkową biżuterią nie tylko podczas specjalnych okazji, ale także na co dzień. Czy jest coś lepszego niż połączenie wygody i luksusu? Sprawdź sama!

 

Originally posted 2023-07-26 10:58:02.

Napisane przez FashionPRGrrrl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

minusy bycia influencerem

Minusy bycia influencerem

Bezpieczne tkaniny na ubranka dziecięce

UWAGA! Bezpieczne tkaniny na ubranka dziecięce. Musisz je znać!