w

Wpadnij do strefy Czujesz Klimat Rossmanna na Open’erze

Rossmann opener

Najlepsi DJ za konsolami, nastrojowe instaspoty, stanowiska do podkręcenia festiwalowego look’u – taką strefę na tegorocznego Open’era przygotował Rossmann. W piątek wpadnie do niej Ofelia, piosenkarka i aktorka młodego pokolenia, ambasadorka inicjatywy Czujesz Klimat? W specjalnym wywiadzie opowie o swoich ekologicznych postawach, także podczas festiwali.

Open’er rozpocznie się w środę w Gdyni i potrwa do soboty (28.06-01.07). Line-up jest interesujący, wystąpią m.in.: OneRepublic, Lil Nas X, Arctic Monkeys, Lizzo, Lil Yachty, czy Mrozu, Daria Zawiałow, Brodka, Avi, Kuban i Kaśka Sochacka.

Rossmann po raz drugi przygotował własną strefę Czujesz Klimat? Jest większa, przy głównej alejce, z dobrym widokiem na main stage. I oczywiście nowymi atrakcjami. Codziennie od godz. 15.00 i w przerwach między koncertami, zabawę w strefie rozkręcą topowi polscy DJ. Tam też podkręcicie swój festiwalowy look, zrobicie zdjęcia w klimatycznych instaspotach. Szukający wytchnienia zrelaksują się w strefie chilloutu z wygodnymi leżakami. Na leżakach umieściliśmy QR kod kierujący do festiwalowych playlist ambasadorów naszej inicjatywy Czujesz Klimat?: Natalii Szroeder, Ofelii, Artura Rojka i Marcina Kydryńskiego.

W piątek o godz. 16.00 rozpocznie się wyjątkowe spotkanie. Gościem specjalnym w naszej strefie będzie Ofelia – ambasadorka inicjatywy Czujesz Klimat? Jest jedną z najbardziej utalentowanych artystek młodego pokolenia, która ma koncie dwie solowe płyty. Rozmowę przeprowadzi Ewelina Pacyna – dziennikarka Radia ZET. Ofelia opowie o tym dlaczego została ambasadorką Czujesz Klimat?, a także o swoich codziennych, drobnych gestach, podyktowanych troską o planetę.

Celem inicjatywy Czujesz Klimat?, promowanej przez naszych ambasadorów, jest przekonywanie jak ważne dla środowiska są nasze codzienne nawyki np. segregowanie śmieci, unikanie plastiku, oszczędzanie wody. Firma Rossmann chce ułatwiać proekologiczne wybory swoim klientom, dlatego w naszych drogeriach oznaczamy symbolem Czujesz Klimat? kosmetyki i produkty z: naturalnym składem, lepszym dla środowiska opakowaniem, powstałe w procesie bardziej zrównoważonej produkcji.

Originally posted 2023-06-27 14:49:18.

Napisane przez FashionPRGrrrl

marketing cyfrowy Czym jest marketing internetowy

Czym jest marketing internetowy i jakie narzędzia możesz wykorzystać, by skutecznie promować swój biznes w sieci?